Główna » Technologia » Czy wiesz, że… Gra The Sims 4: Symulacja dodaje

w

Czy wiesz, że… Gra The Sims 4: Symulacja dodaje

Gra The Sims 4: Symulacja dodaje najlepsze blizny pooperacyjne, aparaty słuchowe i wiązania do wyboru postaci.

Gra The Sims 4: Symulacja dodaje najlepsze blizny pooperacyjne, aparaty słuchowe i wiązania do wyboru postaci.

W najnowszej aktualizacji The Sims 4 dodano wybór kompleksowych ulepszeń, w tym aparaty słuchowe, najlepsze blizny pooperacyjne i bieliznę modelującą.

Jedna z najlepiej sprzedających się gier wideo wszechczasów, The Sims pozwala graczom odtworzyć życie wirtualnych ludzi żyjących w podmiejskiej dzielnicy. Po raz pierwszy została wydana w 2000 roku.

Gra, która ciągle się zmienia i ewoluuje, pozwala teraz graczom tworzyć zarówno postacie niepełnosprawne, jak i transpłciowe, a także wybierać nowe elementy garderoby, w tym segregatory.

Tworząc Sima, gracze mogą teraz wybrać medyczne urządzenia do noszenia, w tym aparaty słuchowe dostępne w 15 różnych kolorach, które mogą być noszone na jednym lub obu uszach przez dowolną postać, w tym małe dzieci.

Monitory glukozy są również dostępne dla Simów od wieku dziecięcego i można je założyć na ramię lub podbrzusze.

Nastoletni i starsi Simowie, reprezentujący postacie transpłciowe, mogą dodawać do swoich postaci blizny po operacjach. Blizny po operacji górnej to poziome linie tkanki bliznowatej pozostawione po operacji górnej części ciała kobiety i mężczyzny.

Nastolatkowie i starsi Simowie mogą również wybrać dla swoich postaci szorty, które spłaszczają piersi, oraz bieliznę wyszczuplającą dół.

Fani transpłciowi i niepełnosprawni szybko pochwalili grę za jej integrację, a Simmer T_Sizzler napisał: „Wreszcie możemy dać naszym transmęskim i niebinarnym Simom blizny po operacjach. Uwielbiam ten realizm. , nie masz pojęcia, ile osób właśnie pomogły, widząc siebie w tej grze. Wyobraź sobie wszystkie transseksualne dzieciaki z szafy, które widzą tę aktualizację.

Niesłyszący gracz napisał: „Nigdy nie myślałem, że pewnego dnia będę mógł reprezentować siebie w The Sims, ale cieszę się, że to tutaj”.

Podczas gdy napisał: „Właściwie chcę płakać z powodu aktualizacji simów, w tym monitorów glukozy we krwi, tak jak ja”.

Najnowsza aktualizacja, wydana 31 stycznia, wprowadziła nowe opcje wraz z ulepszeniami konsoli i nawigacji oraz kilkoma poprawkami błędów.

Źródło: The Sims 4: Life simulation video game adds top surgery scars, hearing aids and binders to character choices

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *